Taikos 104, Vilnius - 840 DNSB

Forumas bendruomenių pokalbiams (iki 10 užsiregistravusių narių)
Forumo taisyklės
Kiekviena nauja bendruomenė gali turėti vieną temą pagal savo bendrijos adresą. Kai bendrijoje užsiregistruoja 10 ar daugiau narių - ši tema yra perkeliama į atskirą Privatų bendrijos forumą.
Šioje temoje rekomenduojame neviešinti privačių duomenų, kurie galėtų būti panaudoti negeriems tikslams.
Dalinkis

Re: Taikos 104, Vilnius - 840 DNSB

Standartinė GieZa » Pen Lap 04, 2011 10:37 am

Sveiki mieli kaimynai.
Čia galime bendrauti įvairiais klausimais,diskutuoti,tartis,spręsti ir t.t.
Kai prisiregistruos 10 narių,gausim uždarą forumą,kuris bus prieinamas tik mūsų bendrijai.Kol kas registruojamės,o vėliau galėsim padiskutuoti dėl terasos ,ar gerbūvio darbų.
Pirmininkas Giedrius Žaganevičius tel 8685 04743
GieZa
 
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: Ant Sau 18, 2011 6:27 pm
Miestas: Vilnius

Re: Taikos 104, Vilnius - 840 DNSB

Standartinė Igr540 » Ant Lap 08, 2011 11:37 pm

Gera ideja.
Taikos, 104-14
Igr540
 
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: Ant Lap 08, 2011 11:34 pm
Miestas: Vilnius

Re: Taikos 104, Vilnius - 840 DNSB

Standartinė GieZa » Pen Lap 11, 2011 4:37 pm

Na paraginkit kaimynus registruotis :!: 7 jau esam.
GieZa
 
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: Ant Sau 18, 2011 6:27 pm
Miestas: Vilnius

Re: Taikos 104, Vilnius - 840 DNSB

Standartinė JurgitaU » Ant Lap 15, 2011 2:50 pm

Sveiki,

Esu kaimyne is 19 buto. Paraginsiu 20 buta prisiregistruoti:)

Del Terasos tai is tiesu idomu.
Pirmas klausimas kuris man kilo - tai ar ne tam yra metai po metu mokama eksplotacines ir kaupiamosios lesos? Litas po Lito, bet gan nemaza suma jau turejo but sukaupta.

Na ir zinoma klausimas, kiek saskaiteliu reiks apmoket, nes jau antras menuo saskaita uz remonto darbus gavau. Kaip ta suma isskirstysit?

P.s. ir siaip, ar as priklausau Bendrijai oficialiai? Nes 2007 metais siunciau prasyma, bet niekas nieko nepranese, gal as net ne jos narys:-)
JurgitaU
 
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: Ant Lap 15, 2011 2:36 pm

Re: Taikos 104, Vilnius - 840 DNSB

Standartinė Igr540 » Ant Lap 15, 2011 8:24 pm

Dėl terasos keletas minčių:

Terasa yra namo stogas, tad jo remontas yra viso namo reikalas. Kadangi garantija pasibaigė, tad visą sumą reikia dengti patiems. Žinoma kalba eina tik apie tuos darbus, kurie būtini stogo konstrukcijai. O jau pačios terasos(plytelės ir pan) remontas yra neoficialaus savininko reikalas. Kiek informavo pirmininkas, panašiai išlaidos tarp bendrijos ir terasos 'savininko' pasidalijo.
Kitas klausimas - kaip įteisinti tą terasos naudojimą?


Kokiais pinigais dengti šias išlaidas? Taip teoriškai turėtų būti sukauptas fondas, kuris tam tikslui ir skirtas. Bet iš kitos pusės pasižiūrėkim. Jeigu mes tą fondą ištuštiname šiam remontui, tai ateityje iškilus panašiai nelaimei turėsime didelę problemą su pinigų surinkimu. Kiek kyla dabar ginčių, kas kur kodėl, o situacija jau aiški, sumos jau paskaičiuotos. O tai kas bus jei reiks surinkti remontui, kuriam dar tikslios sąmatos nebus?

Siūlymas būtų sukauptą fondą palikti juodai dienai, o šį remontą apmokėti kartu su kasmėnesinėm sąskaitom. Gal tik apsvarstyti kokiam laike išskaidyti mokėjimus, nes gali būti ir tokių gyventojų, kuriems tą suma bus per didelė apmokėti per vieną mėnesį.
Taikos, 104-14
Igr540
 
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: Ant Lap 08, 2011 11:34 pm
Miestas: Vilnius

Re: Taikos 104, Vilnius - 840 DNSB

Standartinė Olga » Ant Lap 15, 2011 8:31 pm

20 butas paragintas prisiregistruoti:)
Sveiki mieli kaimynai!
Olga
 
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: Ant Lap 15, 2011 8:28 pm

Re: Taikos 104, Vilnius - 840 DNSB

Standartinė GieZa » Tre Lap 16, 2011 6:13 am

Sveiki, sveiki. Labai malonu , po truputį mūsų daugėja. Kol dar administratorius nepadarė mūsų forumo "uždaro" nenoriu viešai išsiplėst.Parašiau jam laišką , kad mūsų jau 10 , laukiu atsakymo kada busgalima privačiai diskutuot.
Nepamirškit , kad 17 d ketvirtadienį 19 val. pakartotinas susirinkimas.
GieZa
 
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: Ant Sau 18, 2011 6:27 pm
Miestas: Vilnius

Re: Taikos 104, Vilnius - 840 DNSB

Standartinė GieZa » Tre Lap 16, 2011 6:24 am

Igr540 rašė:Dėl terasos keletas minčių:

Terasa yra namo stogas, tad jo remontas yra viso namo reikalas. Kadangi garantija pasibaigė, tad visą sumą reikia dengti patiems. Žinoma kalba eina tik apie tuos darbus, kurie būtini stogo konstrukcijai. O jau pačios terasos(plytelės ir pan) remontas yra neoficialaus savininko reikalas. Kiek informavo pirmininkas, panašiai išlaidos tarp bendrijos ir terasos 'savininko' pasidalijo.
Kitas klausimas - kaip įteisinti tą terasos naudojimą?


Kokiais pinigais dengti šias išlaidas? Taip teoriškai turėtų būti sukauptas fondas, kuris tam tikslui ir skirtas. Bet iš kitos pusės pasižiūrėkim. Jeigu mes tą fondą ištuštiname šiam remontui, tai ateityje iškilus panašiai nelaimei turėsime didelę problemą su pinigų surinkimu. Kiek kyla dabar ginčių, kas kur kodėl, o situacija jau aiški, sumos jau paskaičiuotos. O tai kas bus jei reiks surinkti remontui, kuriam dar tikslios sąmatos nebus?

Siūlymas būtų sukauptą fondą palikti juodai dienai, o šį remontą apmokėti kartu su kasmėnesinėm sąskaitom. Gal tik apsvarstyti kokiam laike išskaidyti mokėjimus, nes gali būti ir tokių gyventojų, kuriems tą suma bus per didelė apmokėti per vieną mėnesį.

Tikrai taip. Įteisint ,tai reik pasirašyt sutartį,kad "terasos" savininkas naudojasi, prižiūri ir materialiai atsako. Bet tam reik 51 proc namo gyventojų sutikimo, kadangi tai yra bendro naudojimo patalpos.
Dėl mokėjimo, tai valdyba nusprendė surinkt per du mėnesius ,kol dar neprasidėjo šildymo išlaidos.
GieZa
 
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: Ant Sau 18, 2011 6:27 pm
Miestas: Vilnius

Re: Taikos 104, Vilnius - 840 DNSB

Standartinė DovileM » Pen Lap 25, 2011 9:04 am

Laba diena, Gerb. pirmininke, kaip būtų galima gauti vykusio susirinkimo protokolą (tiktų ir skanuotas) ? ar planuojate sudaryti su Swedbank sutartį dėl įmokos kodo mokant už kitas paslaugas ?
DovileM
 
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: Pir Lap 07, 2011 5:53 am

Re: Taikos 104, Vilnius - 840 DNSB

Standartinė GieZa » Pir Lap 28, 2011 11:16 am

DovileM rašė:Laba diena, Gerb. pirmininke, kaip būtų galima gauti vykusio susirinkimo protokolą (tiktų ir skanuotas) ? ar planuojate sudaryti su Swedbank sutartį dėl įmokos kodo mokant už kitas paslaugas ?

Laba diena.
Kurio būtent protokolo reik, jei dėl terasos, tai pas Virginiją paprašiau kopijų, kad užneštų pas mane ir terasų savininkai galėtų jas pasiimti ir kreiptis pas architektą.Kol kas neužnešė, bet šiandien dar paraginsiu.
Dėl sutarties su Swedbanku, niekas į mane nesikreipė.Jei reik tai galiu sudaryti.


P.S. Kelis kart kreipiausi į administratorių, kad padarytų mūsų forumą uždaru, kol kas negaunu jokio atsakymo.
GieZa
 
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: Ant Sau 18, 2011 6:27 pm
Miestas: Vilnius

Re: Taikos 104, Vilnius - 840 DNSB

Standartinė DovileM » Ant Lap 29, 2011 5:46 am

GieZa rašė:
DovileM rašė:Laba diena, Gerb. pirmininke, kaip būtų galima gauti vykusio susirinkimo protokolą (tiktų ir skanuotas) ? ar planuojate sudaryti su Swedbank sutartį dėl įmokos kodo mokant už kitas paslaugas ?

Laba diena.
Kurio būtent protokolo reik, jei dėl terasos, tai pas Virginiją paprašiau kopijų, kad užneštų pas mane ir terasų savininkai galėtų jas pasiimti ir kreiptis pas architektą.Kol kas neužnešė, bet šiandien dar paraginsiu.
Dėl sutarties su Swedbanku, niekas į mane nesikreipė.Jei reik tai galiu sudaryti.


P.S. Kelis kart kreipiausi į administratorių, kad padarytų mūsų forumą uždaru, kol kas negaunu jokio atsakymo.


Sveiki, butent to protokolo del terasos reiketu. Kadangi nesu tesasos savininkas, tai man tiktu ir el.pastu skanuotas protokolas. Del Swedbank - labai reiketu. As per susirinkima nebeprisibrovau iki Jusu situo klausimu :), o apskaitininke sake, kad minejo ne karta, kad reikalinga sutartis (tik nezinau kam minejo).
Didelis aciu
DovileM
 
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: Pir Lap 07, 2011 5:53 am

Re: Taikos 104, Vilnius - 840 DNSB

Standartinė GieZa » Tre Gru 07, 2011 2:25 pm

DovileM rašė:
GieZa rašė:
DovileM rašė:Laba diena, Gerb. pirmininke, kaip būtų galima gauti vykusio susirinkimo protokolą (tiktų ir skanuotas) ? ar planuojate sudaryti su Swedbank sutartį dėl įmokos kodo mokant už kitas paslaugas ?

Laba diena.
Kurio būtent protokolo reik, jei dėl terasos, tai pas Virginiją paprašiau kopijų, kad užneštų pas mane ir terasų savininkai galėtų jas pasiimti ir kreiptis pas architektą.Kol kas neužnešė, bet šiandien dar paraginsiu.
Dėl sutarties su Swedbanku, niekas į mane nesikreipė.Jei reik tai galiu sudaryti.


P.S. Kelis kart kreipiausi į administratorių, kad padarytų mūsų forumą uždaru, kol kas negaunu jokio atsakymo.


Sveiki, butent to protokolo del terasos reiketu. Kadangi nesu tesasos savininkas, tai man tiktu ir el.pastu skanuotas protokolas. Del Swedbank - labai reiketu. As per susirinkima nebeprisibrovau iki Jusu situo klausimu :), o apskaitininke sake, kad minejo ne karta, kad reikalinga sutartis (tik nezinau kam minejo).
Didelis aciu

Dėl protokolo ryt turėtų jau būt (kai turėsiu patikslinsiu) nes Virginija niekaip negalėjo jo apiformint, tai kursai ,tai į kitas patalpas kėlėsi,tada kompiuterių nebuvo ir t.t.
Dėl Swedbanko , apskaitininkė sakė man kad reiktų sudaryt, bet iš gyventojų nieks nesikreipė. Dabar šį klausimą sprendžiu, ruošiami dokumentai ,kai kas pasikeis informuosiu.
GieZa
 
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: Ant Sau 18, 2011 6:27 pm
Miestas: Vilnius

Re: Taikos 104, Vilnius - 840 DNSB

Standartinė GieZa » Pen Gru 09, 2011 1:13 pm

Dėl terasos protokolai pas mane.Vienas bet, reik dar sekretoriaus parašo.O jis ivažiavęs, grįš pirmadienį. Tai kai tik grįš iškart gaunu parašus ir informuoju.
Dėl banko teks bent savaitėlę palaukt.Ruošiami popieriai.
GieZa
 
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: Ant Sau 18, 2011 6:27 pm
Miestas: Vilnius

Re: Taikos 104, Vilnius - 840 DNSB

Standartinė GieZa » Pir Gru 12, 2011 3:24 pm

GieZa rašė:Dėl terasos protokolai pas mane.Vienas bet, reik dar sekretoriaus parašo.O jis ivažiavęs, grįš pirmadienį. Tai kai tik grįš iškart gaunu parašus ir informuoju.
Dėl banko teks bent savaitėlę palaukt.Ruošiami popieriai.



Jau yra visi parašai, prašome užeit pas mane ir paimti protokolą.
GieZa
 
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: Ant Sau 18, 2011 6:27 pm
Miestas: Vilnius

Kitas

Grįžti į Mano Bendrija - naujos bendruomenės

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 17 svečių

cron