Daugiabučių namų techninė priežiūra

Namų, daugiabučių statybos, remonto, eksploatacijos klausimais
Dalinkis

Daugiabučių namų techninė priežiūra

Standartinė pmapsauga » Tre Rgs 14, 2011 3:01 pm

Čia norėtusi padiskutuoti, apie mūsų namų techninė priežiūrą ir įvairius ūkio reikalus. Norėtųsi susiburti su namo atstovais, ar pirmininkais ir pakalbėti apie administruojančias įmones kaip Cyti Service, Žaidas ir kitas buto ūkio tarnybas.
Daugiausia mes sumokame per daug ir neaišku kiek, nes pas mus trūkumas žinių. Todėl labai įdėmiai paskaičiau šiuos straipsnius ir norisi išgirsti komentarų:

Ilgą laiką dalis kauniečių mokėjo neteisėtai savivaldybės nustatytą mokestį už valdiškos teritorijos priežiūrą. Kauno savivaldybė pralaimėjo kelis teismus, ir galu gale prieš metus šis neteisėtas mokestis buvo panaikintas. Dalis principingų kauniečių šio mokesčio nemokėjo. Nemokėjau jo ir aš. Namo administratorius, UAB Žaidas ir toliau man siuntė sąskaitas su nurodyta "skola". Po metų ši įmonė pakeitė siunčiamų sąskaitų formą. Joje dingo eilutė, kad skola yra už "namo teritorijos priežiūrą" ir atsirado eilutė "skola" nenurodant už ką. Nuostabiausia, kad nepasikuklinta pateikti ir priskaičiuotų delspinigių sumą. Kitaip kaip pinigų prievartavimu aš to nepavadinčiau. UAB Žaidas reikalauja pinigų kurie jam nepriklauso ir kurių reikalauti neturi jokio juridinio pagrindo. Ir to daryti jam niekas netrukdo, nes Kauną valdo neįgali konservatorių savivaldybė, vadovaujama gražaus ir be galo protingo mero.

O kodėl mes turime kaupti lėšas pas kažka tai sąskaitoje, kodėl mes negalime turėti savo bendrijos atskirą techniniams darbams sąskaita. Ateina laikas pasidaryti kokia tai renovaciją, ar šiaip pašalinti kokį nors techninį gedimą , suderinama su gyventojais samdai įmonę, kuri daugelio žiniomis dirba sąžiningai ir po atliktu darbų akto pasirašymo sumokama iš tam skirtų pinigų. Viskas tvarkinga ir bent ramiai galima gyventi žinant kur mūsų pinigėliai panaudoti.
------------------------------------------------
Medvėgalio g., Kaunas gyventojas
pmapsauga
 
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: Tre Rgs 14, 2011 2:02 pm
Miestas: Kaunas

Re: Daugiabučių namų techninė priežiūra

Standartinė voidas » Ket Lie 29, 2021 4:42 pm

Tai juk pinigus kaupiate "kitų sąskaitoje" tik tokiu atveju, jei neturite įsteigę bendrijos ir jei samdote namo administratorių. Kitu atveju bendrija turi savo sąskaitą ir kaupiamosios lėšos eina į ją.
Vartotojo avataras
voidas
 
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: Ket Lie 29, 2021 4:21 pm


Grįžti į Įstatymai ir normatyvai

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias