Sodo namas už buto kainą

Klausimai ir praktiški patarimai
Dalinkis

Sodo namas už buto kainą

Standartinė Romass » Tre Geg 29, 2013 11:54 am

Sodo gyvenamas namas už buto kainą.
Ar tai imanoma?
Plyname lauke operatyviai ir kokybiškai pastatysime Jums namą su pilna apdaila. Jums nereikės dėl nieko rūpintis. Esu patyręs 56 metų statybininkas, nuo 1979 metų statęs individualius gyvenamus namus nuo pamatų iki rakto įvairiuose Lietuvos rajonuose.
Ar yra prasmės jums patiems rūpintis statybomis, žaidžiant loterijoje, ieškant statybininkų, medžiagų, technikos, patirti stresą dėl iškilusių nenumatytų aplinkybių? Ar ne geriau, visą tai patikėti patyrusiam ir tik šitam darbui atsidavusiam specialistui. Visa statybos eiga atiduota vienam specialistui duoda daug privalumų:
1. Jūs sutaupote ne mažiau, kaip 40 procentų nuo statybos įmonių pateiktos samatos.

a. Nes įmonės samatos dedamosios sudaro atlyginimas darbuotojams, tiesiogiai atliekantiems darbus, atlyginimai darbų vygdytojams, buhalterijai, sekretorei, direktoriui, sodrai, mokesčiams ir kitoms su verslu susijusioms išlaidoms ir pelnas akcininkams, bei pinigai įmonės plėtrai. Kadangi statybos samata, susijusi su darbo apmokėjimu, sudaro nuo 38 iki 45 procentų bendros statybų samatos, tai vien darbų kaštai samdant meistrą dirbantį su verslo liūdijimu leis jums sutaupyti 20 iki 25 procentų išlaidų namo statybai.

b. Sudarant gyvenamojo namo samatą, medžiagų kaina skaičiuojama rinkos kaina. Įmonės jas skaičiuoja neatsižvelgdamos į akcijų ir išpardavimų galimybes. Iš tiesų jos naudojasi akcijomis ir išpardavimais, tačiau užsakovui iš to jokios naudos. Naudojantis mano paslaugomis visos sutaupytos lėšos lieka Jums. Tai leidžia sutaupyti apie 15 procentų lėšų.

c. Transporto ir statybinės technikos nuoma 1.5 karto pigesnė - taip pat leidžia taupyti.

2. Darbų kokybė: Vygdantysis darbus (nuo pamatų iki rakto) suinteresuotas vygdomų darbų etapų kokybe, nes nekokybiškai atliktas vienas statybos etapas, didina darbų apimtį ir apsunkina sekančių darbų etapus. Didelį poveikį kokybei turi sąžinė. Žinodamas, kad už viską esi atsakingas ir bijodamas užsitraukti gėdą, bei susigadinti autoritetą, baimė "pažiūrėti" užsakovui į akis (nekokybiškai atlikus darbą) - negali nesiekti kokybės. Šitas " negresia" samdomam įmonės darbininkui ir dažnai net įmonės sąvininkui.
Įmonės samdomi statybos darbininkai stengiasi palengvinti sau darbą siekdami padaryti kuo daugiau, todėl dažnai nukenčia jų atliekamų darbų kokybė. Samdomiems darbininkams mokama už atliktų darbų kiekį, todėl ne retas mūrininkas nesistengia užpildyti siūles, arba apšiltinant namo išorę nesilaikoma technologinių reikalavimų, (siekiant padaryti daugiau). ir t.t.

3. Darbų terminai: Reta statybos įmonė vygdo darbų terminus. Dažniausiai tai lemia per didelis darbų kiekis. Nepamatuotas optimizmas, dažnas darbuotojų trūkumas.
Esu vienas, turiu patikimus 2 pagalbininkus, žinau savo galimybes, nebaigęs vieno ,nesiimu kito darbo. Sutartyje su Jumis, (baigus projektą) numatyta ne maža dalis apmokėjimo pinigų, nesukuria noro nebaigus imtis kito darbo.

4. Galimybė koreguoti namo projektą darbu metu. Keisti medžiagas, konstrukcijas.
( Dirbant įmonei, visą tai sunkiai įgyvendinama). Lengviau kontroliuoti kokybę, bei tartis kitomis, su statyba susijusiomis, problemomis.

5. Statybos finansavimas etapais: Jums nereikia iškart mokėti visų pinigų už visą statybą. Statybos finansavimas vygdomas keliais etapais. Tai suteikia Jums garantijas, kad (objektyviai) netenkinanti darbų kokybė ar terminai, leidžia Jums nutraukti sutartį - nenukenčiant finansiškiai.

Nereikalaujantį statybos leidimo (gyvenamą sodo namą nuo 50 iki 80 m\2 naudingo ploto) galiu pastatyti nuo 60 iki 90 tūkstančių. Už 4 – 5 mėnesių po statybos pradžios Jūs galėsite į namą nešti baldus. Dar šiais metais, naują šildymo sezoną, Jūs galite pasitikti naujame, jaukiame ekonomiškame name.

Mano tel: 8 670 89174. El.paštas (rromassk7@gmail.com)
Romass
 
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: Tre Geg 29, 2013 11:31 am

Re: Sodo namas už buto kainą

Standartinė Darija » Ant Rgp 30, 2016 9:00 am

Ar tikrai tai įmanoma? Turiu omenyje, kad sodo namas kainuoja tiek pat, kiek butas? Ir apie kokio dydžio sodo namą kalbame? Namų kaina turi būti didesnė nei butų, bet vis dažniaus pastebiu, kad Vilniaus mieste gali namą įsigyti net pigiau nei butą.
Darija
 
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: Ant Rgp 30, 2016 8:57 am

Re: Sodo namas už buto kainą

Standartinė Litrijus » Tre Rgp 31, 2016 10:34 am

Žiūrint kokie projektai namo sodybai yra. Bet sodo namelį, kuriame galima NET GYVENTI galima išties pasistatyti neblogą. Ypač, kai dabar butai centre kainuoja tiek kiek namo statyba. Tik žinoma, reikia dar sklypą turėti. Bet tikrai siūlyčiau jau nuosavą sodybą statytis, nei pirkti butą. Nors ir susisiekimas geresnis, bet geriau gyventi patogiai :)
Litrijus
 
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: Tre Rgp 31, 2016 7:48 am

Re: Sodo namas už buto kainą

Standartinė merlinaa » Pir Rgp 28, 2017 7:10 pm

Nezinau ar tai realu, gal realiau parduoti buta ir pasiemus kreditas isigyti nama.
merlinaa
 
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: Pir Rgp 28, 2017 6:33 pm

Re: Sodo namas už buto kainą

Standartinė jezuitas » Ant Kov 13, 2018 5:02 pm

Na šiais laikais be paskolos buto ar namo nelabai ir pasistatysi, nes viso gyvenimo neužteks susitaupyti tokiai sumai. Mes su žmona neseniai pasiėmėme paskolą gan palankiomis sąlygomis iš hipocredito (https://www.hipocredit.lt/paskola-bustui-su-uzstatu/) tai tereikėjo susitaupyti 15proc pradinį įnašą, kam prireikė beveik 5 metų, nors mes abu gaunam viduutinius atlyginimus (abu apie 800 eur į rankas ). Tai neimant paskolos neįsivaizduoju, kaip galima net svarstyt apie namo statybas
jezuitas
 
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: Ant Kov 13, 2018 4:58 pm

Re: Sodo namas už buto kainą

Standartinė Domicern » Tre Bir 19, 2019 6:21 am

Tik atsargiai su greitųjų kreditų bendrovėmis, ten tikrai galite stipriai nudegti. Geriau jau kreipkitės į kredito unijas. Galite formuoti užklausas internetu ir jums tikrai padės.
Domicern
 
Pranešimai: 7
Užsiregistravo: Ant Bir 11, 2019 1:44 pm

Re: Sodo namas už buto kainą

Standartinė gerdute8 » Ant Lie 09, 2019 8:41 am

pritariu del atsargumo su kredito bendrovemis
gerdute8
 
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: Ant Lie 09, 2019 8:33 am


Grįžti į Statyba ir remontas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių

cron