DNS bendrijų pirmininkais rinkite tik patikimus žmones

Mieli kaimynai, gerbkime save ir kitus!
Dalinkis

DNS bendrijų pirmininkais rinkite tik patikimus žmones

Standartinė Algnaka1 » Pen Bal 29, 2016 6:17 pm

Sveiki,
245-IV DNS Bendriją( Kaune ) apvogė buvusi jos pirmininkė A.D.. 2010- 2013 metais pasisavino 88000 lt bendrijos lėšų.Policijos ir FNTT tyrimai baigėsi 2015 metų vasara. Pirmas teismo posėdis buvo 2015 metų lapkritį. Teismo posėdžiai dėl visokiausių priežasčių atidėliojami.
O bendrijos skolos liko, nes buvusi pirmininkė pasirašė aibę taikos sutarčių su kreditoriais ,kurių terminai baigiasi. Kreditoriai reikalauja padengti skolas ir grasina antstoliais, o buvusi pirmininkė "pasitvarkė" ir jokio turto neturi.Teismo procesui galo nematyti.
Pagal įstatymus bendrijos nariai tokiu atveju privalo padengti bendrijos skolas, o kai bus teismo sprendimas ,kad buvusi pirmininkė turi atlyginti bendrijai padarytą žalą, tada kažkaip ir kažkada susigražinsim pinigus iš kaltinamosios.
Remdamasis karčia patirtim noriu pasakyti: žiūrėkit ką renkat į pirmininkus ( mūsų buvusi pirmininkė profesionali finansininkė, su 2 aukštaisiais, poetė).
Revizijos komisija turi rimtai dirbti, ataskaitiniai susirinkimai kiekvienais metais. Bendrijos pirmininkas turi turėti turto, kad turėtu iš ko padengti padarytus nuostolius bendrijai.
Kauniečiai gali ateiti pasižiūrėti teismo posėdžio: Kauno apygardos teisme,gegužės 11 d. 9val. Teismo posėdžiai atviri.
Artimiausias teismo posėdis spalio mėn.7d. 11val. Kauno apygardos teisme
Algnaka1
 
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: Pen Bal 29, 2016 3:59 pm

Grįžti į Įvairios diskusijos

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias